Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Wólka Radzymińska

Wólka Radzymińska, mazowieckie

  • 965 000 zł
  • 116 m²
  • 8 318,97 zł/m²

Zdjęcie

Grzegorz Kowalcz...

Skontaktuj się

Dom Wólka Radzymińska

Wólka Radzymińska, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

965 000 zł

116 m²

8 318,97 zł/m²

Dom Wólka Radzymińska

Zaktualizowane: 12 maja 2026

965 000 zł 116 m² 8 318,97 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
500 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

500 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 965 000 zł (8 318,97 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Wólka Radzymińska)
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 116 m², 5 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2026
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: gazobeton
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Działka: 500 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, szambo; ogrzewanie: pompa ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Audyt energetyczny: tak
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dla obcokrajowców zakup bez pozwolenia z ministerstwa!

Na sprzedaż nowoczesne energooszczędne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 116 m2 każdy, usytuowane na działkach o wielkościach około 400- 500 m2.

Do każdego lokalu przynależą dwa miejsca postojowe.
Jedno w garażu, jedno na zewnątrz.

Podwyższony standard wykończenia.

Nasze domy oddajemy w standardzie deweloperskim, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. (...)

Agent

Grzegorz Kowalczyk

660 770...

660 770 127

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.